INFORMACE O PRODUKTU PIUBAG

 

Veškeré výrobky PIUBAG jsou vyrobeny za pomocí inovativního materiálu, kterým jsou měkká elastická vlákna neoprenu. Vhodným ošetřením kabelek a doplňků PIUBAG pomáháme zachovat jejich strukturu a stále živé barvy. Zde pro vás máme několik cenných rad o údržbě přímo od výrobce

 

- Před praním sundejte z kabelky veškeré přízdoby jako je bambule pom-pom, visací ozdobné logo PIUBAG, odepínací třásně a jiné.

 

- Doporučuje prát své výrobky při teplotě 30°C na šetrný ruční program v pračce, nebo při lehkém ušpinění postačí vyprat pouze v ruce.

 

- Nezapomeňte zvolit správné dávkování pracího prášku (delikátní praní) vždy úměrně k ušpinění.

 

- Nedoporučuje se používat aviváž, bělidla a jiné doplňkové látky.

 

- Kabelku neždímat! Předejdete tak ztrátě tvaru a pružnosti. Necháme ji vodorovně vykapat, můžeme zlehka vysušit ručníkem.

 

- V žádném případě nesušíme produkty v blízkosti tepelných těles a otevřeného ohně.

 

- Nečistit chemicky.

 

- Nežehlit.

Váš Piubag je možné umýt 2/3 krát po celou dobu jeho životnosti. Časté mytí může produkt nosit.

 

JAKOU KABELKU ZVOLIT A JAKÝM ZPŮSOBEM JE NOSIT 

Společenské kabelky

Jde především o doplňky menších rozměrů jako jsou různé typy psaníček a mini kabelek. Jejich maximální doporučená nosnost je 0,4 kg. V některých případech se do nich nevejde ani klasická peněženka. Hodí se výhradně pro nošení drobných nezbytností jako jsou např. klíče, mobil či papírové kapesníčky. Jsou určeny na plesy, recepce či do divadla - prostě všude tam, kde toho moc nepotřebujete. Ležérnější kousky si můžete vzít i na neformální párty.

Klasické typy kabelek

V této kategorii najdete různé kabelky do ruky a přes rameno i část crossbody, které jsou určeny pro každodenní nošení. Jejich maximální nosnost bývá kolem 0,8 kg.

Plážové a shopper kabelky

U těchto doplňků máme nejvíce tendenci k jejich přetěžování. Nosnost zmíněných kabelek je však maximálně 1,5 kg. Menší nákup nebo pár nezbytností na pláž či koupaliště v nich unesete, ale na větší nákupy nejsou určeny.

Tašky do práce

V případě aktovek, spisovek a různých pracovních kabel vás může nosnost mile překvapit. Dosahuje totiž až 4 kg. Maximální nosnost se však u jednotlivých modelů může lišit, proto dbejte na doporučení prodejce.

Cestovní a sportovní kabely

Největší nosností se pyšní typy zavazadel pro sport a cestování. Můžete v nich nosit zátěž o váze až 8 kg. Jde o ideální doplňky na dovolenou.

 

 

BRAND

 

Piubag je lehkost a inovace. Naše kabelky jsou hodnotným doplňkem, který ve svých tvarech spojuje dokonalý design a řemeslné zpracování, smysl pro detail a originalitu.

Filozofie Piubag spočívá ve využití inovativních materiálů a barev s cílem vytvořit elegantní a účelné kabelky.

 

Naší filozofií je zábava ve velkém stylu. Proto používáme jako základní materiál neopren, který je lehký, pohodlný a výjimečně současný. Hlavní charakteristikou kabelek Piubag je úzký vztah mezi tvarem a barvou. Líbí se nám zářivé, živé a snadno kombinovatelné barvy.

 

Kabelky Piubag jsou vyvíjené, navrhované a vyráběné v Itálii a jsou tedy produktem 100% Made in Italy díky svému jedinečnému designu, použitým materiálům a řemeslnému zpracování, které je výrazem excelentního italského stylu. Žena, která používá naše výrobky, má kosmopolitní povahu. Chce stále držet krok s módou, být stylová a nevzdává se své elegance.

 

Výzva nesoucí podpis Piubag, která je určená pro všechny ženy, které touží potrhnout svou výjimečnost a nebojí se pohrát si s detaily a barvami kabelek s jemnou ironií a eklektickou stylovostí.

 

borse-in-neoprene-made-in-italy-1

 

 

 

 

borse-in-neoprene-made-in-italy-2